Ostatni dzwonek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
          Na ten moment czekali z utęsknieniem nie tylko uczniowie... Ostatni dzwonek i radosna wrzawa otwierająca beztroski czas wakacji...

24 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016- dla uczniów klas IV - VI i klas I-III, na których mieliśmy zaszczyt gościć Panią Agnieszkę Mysłowską- zastępcę burmistrza Zelowa, Panią Małgorzatę Gajdę- kierownik ROKSiZ Urzędu Miejskiego w Zelowie, księdza Jacka Ambroszczyka- proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej w Zelowie, księdza Tomasza Pieczkę- proboszcza Parafii Ewangelicko- Reformowanej w Zelowie oraz Pana Dominika  Szajblera -  przewodniczącego  Rady  Rodziców  naszej  szkoły. W uroczystym przemówieniu Pan Jan Karol Kozłowski- dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie wskazał najważniejsze osiągnięcia tego roku szkolnego oraz podziękował wszystkim podmiotom wspierającym pracę szkoły. Następnie wręczone zostały akty stypendystów szkoły, nagrody dla najlepszych uczniów, sportowców, najaktywniejszych czytelników. Wzruszającym momentem uroczystości było przekazanie darów dla Kacperka Pająka, którego marzeniem jest pobicie rekordu Guinnessa w zebraniu przedmiotów z wizerunkiem lwa. Uroczystości zakończyły się krótkimi programami artystycznymi.  I wreszcie nadeszła ta oczekiwana chwila- zabrzmiał ostatni dzwonek. Wesołych wakacji! Słonecznych i pełnych ciekawych przygód!