O włos od medalu
          Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie w dniu 9 rudnia 2015 r. w Sieradzu wywalczyli IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców. Nasi młodzi hokeiści podczas wszystkich etapów turnieju wykazywali się ogromną walecznością i wysokimi umiejętnościami technicznymi gry w unihokeja. Niestety, lepszymi od naszych zawodników okazali się uczniowie z Łęk Szlacheckich, Uniejowa i Sieradza, którzy to, miedzy sobą rozdali medale.
          Pomimo lekkiego niedosytu z powodu zajętego miejsca tuż za podium , należy zaznaczyć, że już sam awans naszych hokeistów do finału wojewódzkiego był wielkim sukcesem, wywalczony został bowiem po raz pierwszy w historii szkoły.
          Do osiągnięcia tak wysokiego wyniku przyczynili się: Przemysław Stawowczyk, Wiktor Stanisławski, Maciej Mądrzejewski, Maksymilian Pogocki, Bartłomiej Kacperski, Adam Horoszkiewicz, Kacper Chęciński, Bartłomiej Krawczyk, Damian Bartczak, Igor Zieliński, Bartosz Pospiszył, Hubert Wójcik, Mateusz Stankiewicz, Mateusz First, Tomasz Kałuża, Bartłomiej Szewczyk.
          Serdecznie dziękujemy naszym zawodnikom za włożony trud i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.