„Najpiękniejszy stroik świąteczny”
         Tradycyjnie już, na przełomie listopada i grudnia, Samorząd  Uczniowski  zorganizował w naszej szkole konkurs plastyczny. Tematem tegorocznego konkursu był „Najpiękniejszy stroik świąteczny”.
         Na konkurs wpłynęło ponad 50 stroików wykonanych przez uczniów klas I - VI. Stroiki oceniła komisja konkursowa biorąc pod uwagę oryginalność, pomysłowość, walory estetyczne prac konkursowych. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury postanowiło przyznać równorzędne nagrody główne.

Uczniowie klas I - III

Adrian Markowiak (Ia), Filip Morawczyński (Ib), Tobiasz Pietryszka (Ic), Patryk Pęczak (Id), Jakub Politański (Id), Wojciech Tokarczyk (Id), Adrian Pawlak (IIa), Wiktor Malczyk (IIb), Martyna Mik (IIc), Karol Spociński (IIIa), Julia Koluszkowska (IIIb)

Uczniowie klas IV - VI

Marta Pejga (IVa), Amelia Paprocka (Va), Julia Marciniak (Va), Szymon Jachimek (Vb), Igor Zieliński (Vb), Patrycja Krakowska (Vc)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Stroiki świąteczne zostały wystawione do sprzedaży, a uzyskane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup produktów do świątecznych paczek dla dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej.