Mikołajkowe zmagania
naszych lekkoatletów
         Nasi uczniowie 1 grudnia uczestniczyli w Mikołajkowym Mitingu Lekkoatletycznym, który  odbył  się  w  pięknie odnowionej  hali  Centralnego  Ośrodka  Sportu  w  Spale. To w tym miejscu przygotowują się do walki o najwyższe trofea na świecie  najlepsi polscy sportowcy. Wśród licznie zgromadzonych uczestników z całego województwa łódzkiego uczniowie Czwórki byli wyróżniającymi się zawodnikami. Brązowe medale zdobyli:   Aleksandra   Walada   w   skoku   w   dal   i  Maksymilian  Pogocki  w  biegu na dystansie 1000 m. Na czwartym miejscu swoje zmagania ukończyła sztafeta 4 x 200 m zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Blisko podium była również Patrycja Walczak i Hubert Wójcik w biegu na  dystansie  200  m  oraz  Przemysław  Stawowczyk w skoku w dal. Tych szczególnie wyróżniających się dzielnie wspierali: Weronika Nowacka, Emilia Wasiak, Oliwier Wańdoch, Wiktor Stanisławski i Maciej Mądrzejewski. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodycze a organizatorem zawodów były Ludowe Zespoły Sportowe.