„Dzieci jak kwiaty”
          3 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych  naszej szkoły  obchodziły  wspólnie z dziećmi z innych placówek z terenu Zelowa Światowy Dzień Ochrony Środowiska, który odbywał się pod hasłem „Dzieci jak kwiaty”. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym spotkaniem wszystkich uczestników akcji w zielonych,  wiosennych  strojach w parku przy pomniku Tadeusza Kościuszki. Następnie odbył się marsz ekologiczny  ulicami miasta z banerami i kolorowymi kwiatami. Uroczystość zakończyła się festynem ekologicznym na  placu  zabaw  Przedszkola  Samorządowego  nr 4 w Zelowie.  Dzieci z różnych przedszkoli i szkół wykazujący wspólną odpowiedzialność za stan środowiska przyrodniczego miały możliwość do wspólnej zabawy i integracji. Czas umilił również teatr lalki i aktora „Psikus”, wystawiając sztukę pt.: „Skrzydlate marzenia, czyli o żabie co chciała fruwać”.