Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2015/2016
          W dniu 1 września w Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Pani Urszula Świerczyńska - Burmistrz Zelowa, Pani Agnieszka First - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie, ks. Prałat Jacek Ambroszczyk - proboszcz parafii rzymskokatolickiej pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie, ks. Jerzy Dybała - wikariusz,  Pan Michał  Stańka - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie, Pan Dominik Szajbler - Przewodniczący Rady Rodziców. Uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny, ich rodziców, pracowników szkoły i wszystkich obecnych na uroczystości serdecznie powitał dyrektor szkoły -  Jan Karol Kozłowski. Życząc wychowankom osiągania jak najlepszych wyników w zdobywaniu wiedzy, sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Zapewnił, że  mogą liczyć na wszechstronną pomoc nauczycieli i wychowawców. Jak co roku, na najmłodszych uczniów czekały słodycze i symboliczne ołówki. Niech rozpoczynający się nowy rok szkolny 2015/2016 będzie udany i owocny dla wszystkich!