Pierwszoklasiści zdobyli Certyfikat
„Klubu Bezpiecznego Puchatka”
          Uczniowie klas I realizowali program edukacyjny "Klub Bezpiecznego Puchatka". Aktywnie uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabaw czy Internecie prowadzonych przez wychowawczynie, wypełnili edukacyjne książeczki  i wzięli udział w Wielkim Teście Bezpieczeństwa. W realizacji programu uczestniczyli także rodzice pierwszoklasistów, którzy  podczas klasowych zebrań otrzymali broszury informacyjne.
          Akcja została przygotowywana przez firmę Maspex i markę „Puchatek” wraz z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronat honorowy sprawował Komendant Główny Policji oraz Kuratoria Oświaty.
           Dzięki udziałowi w programie szkoła nabyła prawo do posługiwania się Certyfikatem „Klubu Bezpiecznego Puchatka”. Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy!