Bezpieczni w drodze
do szkoły
          W dniu 7 września br. naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość. Był to funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie: asp. Jarosław Woźniak. Przeprowadził  on pogadanki z uczniami klas pierwszych i z dziećmi z oddziałów przedszkolnych. Tematyka zajęć dotyczyła bezpieczeństwa najmłodszych w drodze do szkoły i podczas zabawy. Funkcjonariusz w bardzo ciekawy i atrakcyjny sposób przekazał uczestnikom spotkań wiedzę dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drogach. Wszystkie dzieci z uwagą i zainteresowaniem słuchały rad. Następnie pod  opieką policjanta ćwiczyły prawidłowe zachowania na przejściu dla pieszych.
          Mamy nadzieję, że wizyta specjalisty przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych wychowanków.