Podsumowania sportowe mijającego roku
          Grudzień to czas podsumowań osiągniętych wyników sportowych, wyłaniania najlepszych sportowców i podziękowań tym, którzy przyczynili się do sukcesów sportowych szkoły.
          W dniu 10 grudnia 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2014/2015 M - G Szkolnego Związku Sportowego.
          Z naszej szkoły, statuetkami Laureata Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Szkolnego Związku Sportowego w Zelowie zostali uhonorowani następujący uczniowie: Zuzanna Gajda, Aleksandra Walada, Przemysław Stawowczyk i  Igor Wilczek.
           W dniu 11 grudnia 2015 r. w Domu Kultury w Zelowie podczas podsumowania sportowo - rekreacyjnego roku 2015  M - G Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie nie zabrakło również uczniów z Czwórki. W gronie najlepszych sportowców roku 2015 na miejscu 7. uplasował się Przemysław Stawowczyk, natomiast  Wiktor Stanisławski zajął miejsce 10. Uczennica naszej szkoły Julita Rękiewicz została uznana za Odkrycie Sportowe Roku zarówno w plebiscycie miejsko - gminnym, jak i też powiatowym. Na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie pana Jana Karola Kozłowskiego zostało złożone Wyróżnienie dla szkoły, jako podziękowanie za wysokie wyniki sportowe uczniów w roku 2015.
          Gratulacje dla  uczniów  ze  Szkoły  Podstawowej  nr  4 w  Zelowie,  których  starty w zawodach sportowych przyczyniają się do rozsławiania naszej szkoły i gminy.