I półrocze roku szkolnego 2015/16
          I półrocze roku szkolnego 2015/16 już za nami. W poniedziałek 1 lutego 2016 r. społeczność szkolna spotkała  się  na  apelu  podsumowującym  osiągnięcia  uczniów w I półroczu. Dyrektor szkoły Jan Karol Kozłowski zaprezentował na forum uczniów, którzy otrzymali wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.
          Wyróżnieni zostali również uczniowie z wzorową - 100 % frekwencją oraz   klasa V b - z frekwencją 96%. Nie zabrakło również najlepszych szkolnych czytelników. Apel był też okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów i drobnych  upominków laureatom ogólnopolskiego konkursu „Alfik matematyczny”.

Dyrektor szkoły życzył wszystkim uczniom jeszcze lepszych ocen w II półroczu, niesamowitych pomysłów oraz zapału do pracy, a nauczycielom cierpliwości i satysfakcji z osiąganych przez uczniów sukcesów.

Wyróżnieni uczniowie - zobacz