,,PIONIER 2015”
              10 grudnia 2015 roku uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie ,,Pionier 2015” z języka angielskiego. 27 uczestników rozwiązywało test zawierający 30 pytań z zakresu angielskiej gramatyki oraz kultury i tradycji państw anglojęzycznych.

Najlepszą    znajomością     języka   angielskiego   wykazał  się  uczeń  klasy  Va  Bartosz Pospiszył, który zajął wysokie 11. miejsce, rywalizując z 530 rówieśnikami. Wśród czwartoklasistów najlepszy wynik uzyskała Weronika Jończyk, uczennica klasy IVb,  natomiast wśród uczniów klas szóstych - Mateusz First z klasy VIa.

Każdy uczeń, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymał dyplom potwierdzający jego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.

Wszystkim  uczestnikom   grudniowej   olimpiady   serdecznie   gratulujemy   i  czekamy na kolejne sukcesy w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator olimpiady - Iwona Bednarek