X FINAŁ POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA!
          W piątek 20 listopada zakończyła się X edycja Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa w Łodzi. Uczestniczyły w niej 22 drużyny klas drugich z całego województwa łódzkiego, które zmierzyły się w konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie. Uczniowie naszej szkoły Sylwia Morek z kl. II a i Szymon Gwizdała z klasy II c reprezentując powiat bełchatowski zajęli zaszczytne VII miejsce, otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe.
          Organizatorzy zapewnili moc dobrej zabawy i sportowych wrażeń. Zmagania zawodników ubarwił
fascynujący mecz pomiędzy Policją a Strażą Pożarną. Za ogromne zaangażowanie i radosne kibicowanie fair play nasza drużyna została wyróżniona i otrzymała upominki.