Mistrz Ortografii
          Od października trwał w naszej szkole Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie. Jego uczestnicy (22 uczniów) co miesiąc pisali szkolne dyktando. W styczniu wyłoniono najlepszą dziesiątkę. Finaliści napisali test ortograficzny sprawdzający ich wiedzę nie tylko z zakresu zapisywania wyrazów, ale także znajomości zasad ortograficznych. Test wyłonił także zwycięzców konkursu. Mistrzem Ortografii Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie została Patrycja Fiuk z klasy VI a. Zaszczytne II miejsce zajęła Weronika Jończyk z IV b, a III Julia Strzelczyk z VI a. IV miejsce przypadło w udziale uczennicy klasy V a Mai Słomian, a V Annie Nowickiej z VI b. Cała piątka reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się 22 marca. Miło jest nam donieść, że nasze uczennice dotarły do ścisłego finału, a Julia Strzelczyk stanęła na III stopniu podium.
          Gratulujemy wszystkim wytrwałym ortografiom i przypominamy, że w przyszłym roku  też odbędzie się konkurs i każdy może zostać nowym Mistrzem.