Olimpiada Sportowa Przedszkolaków
         Dnia 30.05.2016r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w Ekologicznej  Olimpiadzie  Sportowej,    która   odbyła  się  w  Przedszkolu  Samorządowym   nr  1 im. M. Konopnickiej w Zelowie. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały  udział w różnych  konkurencjach sportowych. Dziecięca rywalizacja i wspaniała zabawa dały przedszkolakom niesamowite przeżycia. Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwali sędziowie. Sprzyjająca  pogoda oraz słodki poczęstunek uprzyjemniły czas oczekiwania na wyniki. Pięcioosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę  bardzo starała się wykonywać prawidłowo wszystkie konkurencje, dzięki czemu zdobyła drugie miejsce w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków. Członkowie drużyny otrzymali dyplomy, i rakietki do gry w badmintona.