„Mamiszon to ja”
- spotkanie
z panią Joanną Olech
          Uczniowie klas IV i V wzięli udział w spotkaniu z Joanną Olech - autorką DYNASTII MIZIOŁKÓW, ulubionej lektury szkolnej, ogromnie popularnej wśród młodych czytelników. Autorka z ogromnym entuzjazmem opowiadała o swoim życiu i twórczości.. Pisarka urozmaiciła spotkanie odczytywaniem fragmentów swoich książek. grami słownymi i konkursami oraz rysowała bohaterów swoich dzieł, co wzbudziło zachwyt wśród naszych uczniów. Uczestnicy spotkania oczami wyobraźni przenosili się w krainę książek pani Joanny Olech. Pisarka  w interesujący i przystępny  sposób przekazała młodym czytelnikom informację, że pisarzem może zostać absolutnie każdy, wystarczą tylko chęci i zapał do pracy. Na zakończenie pani Joanna Olech  złożyła autografy w zakupionych przez uczniów egzemplarzach swoich książek i postawiła specjalne pieczątki z podobiznami bohaterów swoich utworów.