Podium dla uczniów z „czwórki”
          Dnia 25 maja odbyły się w SP w Kociszewie gminne konkursy. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z kl. III, a także z kl. V - VI. Najmłodsi wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas III i  zajęli całe podium.
          Na I miejscu uplasowali się Maja Stępień z III b oraz Karol Spociński  III a (ich prace były bezbłędne). II miejsce zajął Filip Dopadlik z III a, a na III miejscu podium stanął Olivier  Jasiński z III b.
          Ogromnie gratulujemy   naszym  reprezentantom  i  życzymy  dalszych  sukcesów w starszych klasach.
          Uczniowie klas V - VI  brali udział  w Ligach Przedmiotowych. I w tym konkursie również święciliśmy sukcesy. W Lidze Matematycznej mistrzem został Mateusz First z VI a, a II miejsce zajął Mateusz Stankiewicz z VI a. W Lidze Historycznej Wiktoria Szczepaniak z VI b stanęła na II miejscu podium. W Lidze Przyrodniczej wyróżnienia uzyskali Bartosz Pospieszył z V a i Łucja Szczepaniak z VI b.
Cieszymy się z sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursowych startach.

W zakończonym niedawno Gminnym Konkursie Literackim „Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa” organizowanym przez ZSO w Zelowie nasze uczennice także wykazały się umiejętnościami, tym razem pisarskimi.  II miejsce zajęła Maja  Słomian z V a, a na   III  miejsceu  zmagania  literackie  ukończyła  Apolonia  Wierzchowiec z VI b.