„Zapobiegajmy pożarom”
          W Urzędzie Miasta i Gminy Zelów odbyły się eliminacje gminne Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”, których celem było zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych. Laureatkami w II grupie szkół podstawowych klas I - III gminnego etapu zostały Milena Trębacz z klasy I c oraz Martyna Mik z klasy II c. Nagrody w konkursie wręczyła Burmistrz Zelowa pani Urszula Świerczyńska. Serdecznie gratulujemy sukcesu  laureatkom  oraz  wszystkim  uczniom,  którzy  wzięli udział w konkursie.
          Prace plastyczne „małe artystki” wykonały pod kierunkiem Marioli Turczyńskiej i Ewy Jadwiszczak.