Medale trzecioklasistom
rozdane
          Przy pięknej pogodzie, w dniu 15 czerwca 2016  r. na stadionie ZKS „Włókniarz” Zelów odbyły się Igrzyska Trzecioklasistów. Uczniowie klas trzecich szkół podstawowych z gminy Zelów rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na dystansie 40 m i 400 m, skoku w dal z miejsca, rzucie piłeczką palantową. Podczas zawodów nasi mali sportowcy wykazali się dużą sprawnością fizyczną, a także sportową walecznością.
          Najlepszym zawodnikom złote, srebrne i brązowe medale zawieszał Pan Jan Karol Kozłowski - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie, a zarazem prezes UKS „Czwórka”.  Medalistami z naszej szkoły okazali się:
w biegu na dystansie 40 m w kategorii dziewcząt: III miejsce Agnieszka Kubik;
w biegu na dystansie 400 m w kategorii chłopców: II miejsce - Kacper Sowiak
i III miejsce - Szymon Tarka;
w rzucie piłeczką palantową w kategorii dziewcząt: I miejsce - Julia Kalwinek;
w rzucie piłeczką palantową w kategorii chłopców: I miejsce - Norbert Gwiazdowski;
w skoku w dal z miejsca w kategorii chłopców: I miejsce - Adam Otręba
i III miejsce - Szymon Boroń.
          Naszą szkołę reprezentowali również: Ewelina Dobroszek, Justyna Dobroszek, Filip Dopadlik, Aleksandra Dżbik, Tomasz Fiuk, Paweł Jabłoński, Dawid Kazimierczak, Aleksandra Kędzierska, Zofia Kesy, Krystian Ledeman, Hanna Lipińska, Szymon Maciejewski, Jakub Papuga, Natalia Rybak, Alan Selerowicz, Sebastian Sikora, Weronika Sysio, Adam Wiewiórowski, Karol Badowski, Marcel Drecka, Oliwier Jasiński, Cyprian Kluska, Julia Koluszkowska, Jan Kozioł, Wiktoria Leszka, Kornelia Nowak, Małgorzata Sobala, Krzysztof Tomczyk, Mateusz Trojanowski.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za włożony trud i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” i Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. Nagrody ufundowała Pani Urszula Świerczyńska - Burmistrz Zelowa.