Gminny Konkurs Recytatorski
             W  dniu  23  października  2015  roku  uczniowie  naszej   szkoły   uczestniczyli w Gminnym Konkursie Recytatorskim „W nowy rok szkolny na wesoło” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie.
          Klasy 1-3 reprezentowali następujący uczniowie: Daria Dąbkowska uczennica  klasy II c, Zuzanna Sikocińska uczennica kl. III a, Karol Spociński uczeń  klasy III a. W grupie uczniów  starszych wystąpili: Zuzanna Romkowska klasa IV a, Bartłomiej Pietrzak klasa V c i Łucja Szczepaniak klasa VI b. Wszyscy nasi recytatorzy zaprezentowali się pięknie. W czasie ustalania przez  komisję wyników, uczestnicy konkursu zwiedzali szkołę i odwiedzili obserwatorium.
          Rezultaty okazały się dla nas bardzo korzystne: w  kategorii  klas 1-3: Daria Dąbkowska z kl. II c i Karol  Spociński z kl. III a zajęli drugie miejsca, w  kategorii  klas 4-6 na drugim miejscu uplasowała się Łucja Szczepaniak z kl. VI a, na trzecim Bartłomiej  Pietrzak  uczeń kl. V c. Gratulujemy uczniom świetnych wyników i pięknych nagród książkowych.