NIEZWYKŁY DZIEŃ
          Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i  najsympatyczniejszych  dni   w  roku.    21   stycznia 2016 r.    odbyło   się   spotkanie z kochanymi babciami i dziadkami przygotowane przez uczniów klas I i oddziałów przedszkolnych. Dzieci przygotowały wzruszający program artystyczny. Dla licznie przybyłych   gości   wnuki   przekazały   najpiękniejsze   życzenia   wyrażone   wierszem i piosenką. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za przygotowany program. Następnie dzieci obdarowały gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała   atmosfera   przyczyniła  się  do  umocnienia  więzi  rodzinnej.  Dzień  Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci, zarówno dziadków jak i wnuków.