DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
           4 lutego 2016 r. odbył się w naszej szkole  Dzień Otwarty. Gościliśmy rodziców wraz z przyszłymi uczniami. Rozpoczęcia dokonał dyrektor szkoły - Pan Jan Karol Kozłowski, po czym zapoznał zgromadzonych z ofertą edukacyjną placówki w formie prezentacji  multimedialnej. Podczas części informacyjnej skierowanej do rodziców, dyrektor szkoły przedstawił zasady rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Odpowiadał także na wnikliwe pytania rodziców.
           W  tym czasie dzieci,  pod   opieką   nauczycieli   naszej   szkoły,  w karnawałowym korowodzie  i   zgodnie  z  tradycją   Tłustego Czwartku   z  „pączusiem”   w  rączce,   odkrywały i poznawały uroki szkolnej nauki podczas  zabaw ruchowych, muzycznych, plastycznych, multimedialnych  oraz doświadczeń przyrodniczych. Następnie rodzice wraz z dziećmi oglądali  sale, w których w niedalekiej przyszłości będą uczyły się ich pociechy.

Myślimy, że  ta  wspólna edukacyjna wędrówka po naszej szkole była  ciekawym przeżyciem i  pozostanie miłym wspomnieniem w pamięci uczestników spotkania.