„Bezpieczne wakacje"
          W dniu 14 czerwca 2016 roku uczniowie klas szóstych uczestniczyli w ciekawym spotkaniu z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Zelowie. St. asp. Marcin Świerczyński i sierż. Grzegorz Skupiński przeprowadzili pogadanki na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji. Przypomnieli uczniom o przepisach obowiązujących pieszych poruszających się po drogach. Następnie omówili zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji. Aktywnie uczestniczyli w zajęciach zadając policjantom mnóstwo dodatkowych pytań.
          Wierzymy, iż dzisiejsze spotkanie na długo zapadnie dzieciom w pamięć, a po wakacjach wszyscy zdrowi i wypoczęci rozpoczną naukę w gimnazjum.