„Czwórka” mistrzem gminy
w „Konkursie 5 Milionów”
          Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie podczas Mistrzostw Gminy Zelów „Konkurs 5 Milionów” rozegranych w dniu 15 grudnia 2015 r. w ZSP w Zelowie. Reprezentacja „Czwórki” licząca 40  zawodników z klas I - IV okazała się bezkonkurencyjna wśród pozostałych szkół i zajęła  I  miejsce. O wysokim poziomie sprawności fizycznej i bardzo dobrym wyszkoleniu naszych młodych sportowców świadczy ilość zdobytych punktów podczas turnieju - 61. Nasza przewaga  nad  drużyną,   która  zajęła   II  miejsce  wyniosła  24  punkty.   W   wypadku III drużyny turnieju było to 28 punktów, natomiast w przypadku IV - 32 punkty.
          Zwycięstwo   dało   możliwość   naszej   szkole   reprezentowania   gminy  Zelów w zawodach powiatowych.
          I miejsce w turnieju wywalczyli następujący uczniowie: Maja Bara, Iga Majewska, Kinga Zagrodzińska, Wiktoria Kuśmierowska, Aleksandra Boroń, Wojciech Tokarczyk, Bartosz Grabarz, Adrian Stankiewicz, Igor Sobolewski, Igor Stanisławski, Brian Ibok, Karolina Sysio, Julia Trębacz, Julia Nowicka, Sylwia Morek, Natalia Madej, Igor Stankiewicz, Bartosz First, Michał Cieślak, Wiktor Lodczyk, Szymon Gwizdała, Julia Kalwinek, Oliwia Pospiszył, Agnieszka Kubik, Weronika Karolczyk, Wiktoria Olszewska, Szymon Maciejewski, Szymon Boroń, Szymon Tarka, Adam Otręba, Alan Selerowicz, Ewelina Walada, Emilia Błoch, Maja Krawczyk, Weronika Zaremba, Oliwia Czapla, Kacper Dyduła, Jakub Ratajczyk, Maciej Cieślak, Igor Zieliński, Bartosz Pospiszył.
          Wszystkim   zawodnikom   gratulujemy  i  życzymy  równie  znakomitego  wyniku w kolejnym etapie zawodów.